SMOK QBOX

 200,00

Stokta yok

Karşılaştır

Açıklama

SMOK QBOX Kiti İncelemesi:

Evet, SMOK QBOX TC Kiti küçük ancak bir şey şüphesiz onun işlevselliğidir. Cihaz elinizin avucuna sığar ve bir SMOK ürününün bekleyebileceği tüm teknolojik ve şık yönlerini içerir. Küçük boyut, büyük buhar bulutlarından kaynaklanmasını engellemez ve cihazınızın performansıyla ilgili tüm bilgileri bir bakışta sağlamak için geniş bir LED ekrana sahiptir.

Mod vaping dünyasında yeni başlayanlar iseniz, bu yolculuğunuza başlamak için mükemmel bir yoldur. E-sigara dan kutu modlarına atlamayı güzelce köprülemektedir. İhtiyacınız olan her şey, şarj cihazı kablosu, yedek bobinler, size rehberlik edecek kullanım kılavuzu ve bir TFV8 baby Tankı da dahil olmak üzere bu kit içerisinde bulunur; aslında tek ihtiyacınız olan şey e-likit ve gitmeniz gereken şeydir!

Odaklarınızın üslubun veya performansın üzerinde olup olmadığı veya ikisini birleştirmek isteyip istemediğiniz SMOK Q-Box, her kasaya ihtiyaç duydukları her şeyi verir. Büyüklüğüne göre piyasadaki en iyi kutu modlarından birini yapıyor .

Hızlı Şarj Olabilme özelliği, Büyük dumanlar

QBOX TC, 1600 mAh’lik şarj edilebilir bir pile sahiptir ve bu hızlı şarj fonksiyonunun sadece 2 saati içerisinde tamamen şarj edilebilir. Pilin boyutu, gün boyunca sizi tutmak için gerekenleri içerir; güç tükendiğinde, şarjınızı geri almanız için tek ihtiyacınız olan mikro USB bağlantısıdır.

TFV8 tankı, 2-30 ml e-likit kapasitesine sahiptir (seçtiğiniz modele göre değişir) ve hava akış kontrolü buhar üretiminden sorumluyken üstten doldurulabilir.

Şüphesiz SMOK’un yeni ve küçük modelinin cihaz gücünü küçümsemeden taşınabilirliği göz önüne alındığında mükemmel olduğunu doğrulayabiliriz. Q Box modunun TFV8 baby Tankıyla doğru bir şekilde eşleştirilmesi nedeniyle 50 W’a varan bir çıkışın keyfini çıkarırsınız. Bu güç, büyük buhar bulutları yaratacak kadar yüksektir ve çoğu, aynı zamanda en iyi lezzet bulutlarını da önermektedir. Piyasadaki birçok tankla uyumlu olduğu için Q-Box ile sınırlı değilsiniz, bu yüzden kendi tankınızı TFV8 baby tankı üzerinden tercih ederseniz sorun değil, sadece onları dışarıda bırakın!

Mod, 0.06 ohm kadar düşük bir direnci, sıcaklık kontrolünü destekler ve değiştirilebilir volt ve voltaj modlarını içerir. 0,96 inç LED ekran, vaping etkinliğinizle ilgili tüm bilgileri almanız için yeterince açık ve parlaktır ve sizi ve modunuzu korumak amacıyla çeşitli işlevlere sahiptir.

Dizayn

Kaliteden başka, SMOK da ürünlerinin arkasında attığı yaratıcılık ile bilinir. Aslında SMOK modsları, tasarımları cazibe merkezidir çünkü bu iddiayı canlı bir şekilde desteklemektedir. Yenilik ciddi bir mesele olarak değerlendirilmediği için Q Box’a gelince bu yanlış gibi görünüyor. Tasarım, bu küçük vapes kategorisinde bulunan diğer cihazların çoğunu geçtiği için ona bir artı sağlayabiliriz.

Sadece 50W çıktı için endişelenebilirsiniz, ancak bir saniye gerçekçi olalım. Önceden kurulmuş bobinleri kullanan kağıtların büyük çoğunluğu 20-40W aralığında, çoğunlukla 20W aralığında olacak, bu nedenle 50W çıktı fazlasıyla yeterli ve 1600mAh pil daha uzun süre dayanacak ve çıkış gücü düşecektir olduğunu. Bu tasarımdaki düşünce kalıbı, kağıt taleplerinin çoğunluğuna uyacak bir mod üretmektir, özellikle de bir modun dışarıda ve dışarıda cebinde kalmasını isteyenler.

Etkileyici 1 inç ekran, kük boyutla mükemmel uyum sağlar ve pil ömrü, sıcaklık, voltaj, direnç ve kalan ortalama puff’lara ilişkin ortalama bir kullanıcı davranışı üzerinde hesaplanan bir bakışta veri sağlar.

Mor, gümüş, altın, siyah ve SMOK tarafından norm olarak alışkın olan çok renkli seçenekler de dahil olmak üzere çeşitli renklerde gelir. Sonra Q-Box tasarımına ve renklerine çok iyi uyan bir çelik tank var, bu da sadece iyi görünümlü değil aynı zamanda fonksiyonellik ve verimliliği tartışılmaz olan bir cihazın ortaya çıkmasına neden oluyor.

Koruma

Çekim sürecinde zararlı olabileceğinizi hiç düşünüyor musunuz? QBOX TC ile artık endişelenmeyin, çünkü yararınıza güvenlik özellikleri var. Güvenilirlik ve güvenlik açısından kit, istisna oluşturmaz ve kısa devre, aşırı ısınmaya karşı sizi korur. Beklemede kaldıysanız ve cihazı kapatmayı unutursanız, 12 saniyelik bir kesme süresi olduğundan her şey sizin için yapılır.

Gücü, beklenmedik şekilde güç tükendiğiniz günler var, çünkü bir hatırlatma görevi görecek kadar zayıf pil uyarısı lambası var. Ortalama kullanım durumunu takip eden ve bir e-likit dolum zamanı geldiğinde size tavsiyede bulunan puf gözlem sistemi var. Genel olarak bu Bursa elektronik sigara mod, en iyi e-cig ünvanı için iyi bir rekabet halindeyken, birçok tecrübeli kağıt, küçük pil kapasitesini geçemiyor, ancak bu, boyut en önemli unsursa yapmak zorunda olduğunuz fedakarlıktır.

Kısa özetler:

SMOK QBOX TC Kiti özellikleri aşağıda verilmektedir:

8 * 33.57 * 25mm

119 gram

1-50 watt çıkış aralığı

500uA’dan daha az bekleme akımı

1-9.0 volt çalışma gerilimi

200-600F / 100-315 C sıcaklık kontrolü

1600mAh pil boyutu

96 inç OLED ekran

Çinko alaşımlı inşaat malzemeleri

Özetimiz

QBox hakkında söylenecek iyi şeyler ve kötü şeyler var, büyük olanlar, küçük 1600mAh pil içeriyor, 50W’lık vapinginiz çok ise ve bu da güne bakmak için mücadele edecekse sizin için olmayacak ! Verilen, mükemmel bir cihaz değil, özellikle eğer sigara içmek isteyen bir elektronik sigara arıyorsanız . Bununla birlikte, kağıtların çoğunluğu gibi, yaklaşık 25-30W’lık bir yoğunluğa sahipseniz, bu kutu modu, sizinle birlikte taşınacak bir cihaz olarak mükemmeldir ve bu tamamen SMOK tasarımının amacıdır. Başarılı TFV8 baby Tankını kullanarak bu kiti sevmemek çok zor!