İndirim!

Bursa E-Sigara Smok G priv

 420,00

Stokta yok

Karşılaştır
Kategoriler:

Açıklama

Smok firmasının 2016 yılına damga vuran Smok Alien kitinden çok kısa sonra piyasaya sürülen Smok G-Priv kit full kit kutu içeriğine dahil olan TFV8 Big Baby Beast atomizer ile bir tasarım harikası ve performans canavarı olarak birçok buharseverlerin beğenisi toplamayı başardı.

Smok firmasının en yeni ve güncel çipseti ile 1-220 watt aralığında güç çıkışı sunabilen bir model olan Smok G-Priv, 2 adet 18650 pil ile güçlendirilmiştir. Alien ile çok dikkat çeken ve tüm verilerinizi anlık olarak size sunan ekran üzerinde de yenilikler yaparak Smok, dokunmatik ekran teknolojisini G-Priv ile birleştirdi. Firma gerçekleştirmiş olduğu testlerle ekranın kolay kırılmayağı şekilde uygun materyali kullandığını kendi sitesinde de belirtmiş.

Smok G-Priv, 2.4 inçlik bir ekranla gelmekte ve bu sayede kullanıcı dostu bir kontrol paneli sunmakta. Cihazı kullanırken ihtiyacınız olan Bursa Elektronik Sigara tüm ayarlarınızı kolaylıkla yapabileceksiniz. Cihaz tanıtımı yapan birçok ünlü otoriteler, ekranın dokumatik hassasiyetinin ayrıca üzerinde durmaktalar.

Cihazın ateşleme butonu, kullanımı en kolay butonlardan bir tanesidir. Ve ekran için olası ayar değişikliğini engellemek için bir kilit tuşuda bulunmakta.